FaceBookGoogle+Youtube

Művészeti iskola - eredmények

Művészeti iskolás eredmények

 

2005

2005. május 21. II. Országos Drámajáték-Színjáték verseny Séra Norbert II. helyezett, Schmidt Zsolt VI. helyezett.

Országos Karikatúra pályázat 2005. Szabó Orsolya első helyezett, Selmeczki Katalin különdíj

2005. május 13-21. Nemzetközi Néptánc Fesztivál Törökország Akhisar

2005. Csorna, Budapest Országos Bajnokság, gyermekcsoport, junior csoport I. helyezés, Orosz Emma III. helyezett

2005. május 21-22. Országos Gyermek és Táncművészeti fesztivál gyermekcsoport és Orosz Emma, Enyingi Sára duettje.

 

2006

2006. április 7-8. II. Országos Textilműves-, Bábkészítő-, Bőrműves Verseny  bőrműves kategóriában a III. korcsoport III. helyezett Farkas Bence.

2006. április 21. II. Országos Modern-, Kortárs tánc Versenyen

I. korcsoportban Orosz Emma II. helyezett, V. korcsoportban Nagy Imola I. helyezett

2006.  III. Országos Grafikai Verseny

2006. Bangladesh, Dhakab „Nemzetközi gyermek művészeti biennálé” Schnidt Zsófia elismerő oklevél

2006. V. Nemzetközi Tehetséges Gyerekek Fesztiválja Budapest Schindele Dóra Bronz fokozat 2009. Nemzetközi Moderntánc verseny Szentpétervár Nagy Imola I. díj, Orosz Emma II. díj Enyingi Sára különdíj

Schmidt Zsófia II.helyezett, Németh Andrea VI. helyezett.

2006. Országos illusztrációs pályázaton Szász Béla és Sós Gergő pályaműve bekerült a kiadott könyvbe.

OTDK 2006. április Sárkány Ramóna ismeretterjesztő kategóriában folklorisztika II. helyezés

 

2007

2007. április 23-án döntőbe jutott Baranyai Dóra az OTDK-n, „Visszaemlékezés egy lakócsai lakodalomra” c. munkájával.

 

2008

2008. III. Országos Klasszikus Balett verseny Nagy Imola Különdíj, Viktoria Podolskaya tanári különdíj

2008. Országos Színjáték verseny Rácz Tamás I.díj, Gerőly Annamária IV. helyezett.

 

2009

2009. IV.Országos képzőművészeti verseny Baja Németh Andrea különdíj

2009. III. Országos Modern-kortárs tánc verseny. Nagy Imola I. helyezett Takács Ramóna, Horváth Borbála II. helyezett,

2009. Nemzetközi Moderntánc verseny Párizs Nagy Imola I. díj

2009. Gyenesdiás regionális művészeti verseny Demeter Viktor különdíj

 

2010

2010. ADR Nemzetközi Tánc verseny Orosz Emma I. helyezés

 

2011

2011. Tiszavasvári Országos Akvarellfestő verseny döntő Blaski Bálint, Károlyi Katalin, Konta Viktória

Statisztika

Cikkmegtekintések találatai
395247

Látogatók

Oldalainkat 51 vendég és 5 tag böngészi